ارائه گارانتی   

کلینیک ساختمانی پارادایز با توجه به اهمیت امر گارانتی و خدمات پس از فروش ضمن حساسیت ویژه درانتخاب کالاهای ارائه شده خود را ملزم به ارائه این خدمت می داند. از این رو گارانتی محصولات طبق قوانین ارائه شده توسط تولید کننده محصولات به مشتریان ارائه می گردد. همچنین در صورت نیاز به بررسی ومواردخاص این کار توسط متخصصان انجام و پیگیری جهت جلب رضایت مشتری در اسرع وقت انجام خواهد شد.

مشاوره 

کادر مدیریتی و اداری دفتر در کلیه ساعات کاری دفتر آماده پاسخگویی به هرگونه سوال یا راهنمایی در رابطه با انتخاب محصولات و یا ارائه توضیحات لازم به مشتریان می باشند. همچنین در صورت نیاز این مشاوره در محل نیز انجام پذیر خواهد بود.

نصب

یکی از مهمترین نکات در رابطه با محصولات ساختمانی نصب و اجرای آن می باشد. به همین جهت کلینیک ساختمانی پارادایز با بکارگیری افراد متخصص در زمینه نصب محصولات مختلف و با نظارت بر این امر وظیفه خود را به نحو احسن نسبت به مشتریان و خریداران انجام می دهد.

طراحی،اجرا،بازسازی

کلینیک ساختمانی پارادایز در راستای جلب رضایت هرچه بیشتر همشهریان گرامی با استفاده از کادری مجرب اقدام به انجام خدماتی همچون طراحی، اجرا و بازسازی فضاهای تجاری اداری و مسکونی نموده است.این خدمات با استفاده از ابزار و ملزومات خاص خود و با همکاری متخصصان مربوطه تحت نظارت کامل کلینیک ساختمانی پارادایز در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گردید.